Hakkımızda

2005 yılında sektörüne başlayan kurumumuz, 18 yıllık tecrübesiyle 2005 yılında ÇAREM GRUP çatısı altında toplanmış ve bugünkü şeklini almıştır. Ana faaliyet alanı rehabilitasyon ve engelli bakımı olan firmamız sektöründe önemli bir yere sahip olmayı hedeflemektedir. Bünyesindeki yeni, konforlu araçları, deneyimli personelleri, güler yüzlü, işinin uzmanı yönetici kadrosu ile yarınlara umutla bakan, tek yol müşteri memnuniyeti anlayışıyla Türkiye'de saygın firmalar arasında yer alan firmamız sektöre katma değer sağlamaktadır. Firmamız icra ettiği işi sadece rehabilitasyon ve engelli bakımı olarak görmemekte, hizmet sunduğumuz kurumların öğesi olarak kendimizi tanımlamaktayız. Ekip çalışmasını ön planda tutan firmamız hizmette kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyerek, yeniliğe ve gelişime açık, rekabet gücü yüksek, sektörde örnek alınan bir firma olmaya devam edecektir. Sosyal sorumluluk bilinci içinde iş disiplini ve güvenliğini ilke edinen firmamızın taahhütlerine bağlı olarak hizmetlerini sunmak amaç ve ilkeleridir.

Vizyonumuz

Çarem Grup Olarak ; Rehabilitasyon ve Engelli Bakım Merkezlerimizde mükemmelliği sağlayıp, lider konumumuzu sürdürmek ve yeni sektörlerde faaliyet gösterip grubu uluslararası pazarlara taşımaktır.

Misyonumuz

Kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyeti en önemli hedef olarak görüp, bakım mükemmelliği sağlamak, sektördeki lider konumumuzu korumak ve kontrollü büyümeyi sürdürüp topluma istihdam imkanları sağlamaktır.

Hizmet Politikamız

Özel Çarem Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nde

  • Hastane Sonrası Hasta Bakım Hizmetleri
  • Konaklamalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri
  • Kısa Süreli Hasta Bakım Hizmetleri
  • Geriatrik (Yaşlı) Bakım Hizmetleri
  • Alzheimer, Demans, Parkinsonlu Hastalara Bakım Hizmetleri

İlkelerimiz

Müşteri profili, bütçesi, takvimi ve ihtiyacına en uygun seçenekleri uygun değer, kalite ve fiyat dengesinde sunmak.

  • Her yaşta en iyi şekilde yaşamak, her bireyin dileği.
  • Özel Çarem Bakım Merkezi ve Huzurevi olarak hedefimiz, yaşlı bireylerin yaşamsal faaliyetler, sağlık, tedavi, sosyal, barınma, eğlence ve eğitim alanlarında daha yüksek kalite ile hizmet almalarını sağlamak.
  • Biz, bu çok özel ilgi ve donanım gerektiren bireyler için özel bir yaşam alanı hazırladık.
  • Deniz kenarında huzur veren bir ortamda, denize girip güneşlenip, bahçesinde keyifle dinlenebileceği, sosyal alanlarda yaşıtlarıyla keyifli sohbetler yapıp oyun oynayabileceği, dalga sesleri eşliğinde odalarında sakince kitap okuyabileceği, ev konforunda misafirlerini ağırlayabileceği yüksek standartlarda bir yaşam alanı.